O nás

Vítáme vás v našem kraji

Dobrý den. Naše apartmány jsme vytvořili pro všechny, kteří chtějí jako my, sdílet klid a romantiku Českého Švýcarska a Lužických hor. Apartmány se nacházejí na pomezí těchto dvou, výše uvedených, lokalit. Věřím, že Vás osloví náš objekt a i okolí, které je plné historie a zajímavých míst. Doufám, že si to u nás pěkně užijete a pevně věřím, že na čas strávený v našich apartmánech, nikdy nezapomenete.  Karel Vlček 

Naše ubytování nabízí až 23 lůžek v 5 apartmánech s vlastní kuchyňskou linkou, WC a sprchovým koutem.

Apartmány mají vždy samostatnou kuchyň v kombinaci s ložnicí nebo s ložnicí a obývacím pokojem.
Dva apartmány disponují krbovými kamny.

V místě ubytování se také nachází velká společenská místnost a vnitřní veranda. Všechny apartmány mají nadstandardně vybavené kuchyně. V obývacích pokojích najdete pohodlné sedačky a kuchyňské stoly.

Naleznete zde taktéž venkovní sezení s kuchyní. Hostům nabízíme možnost uskladnění kol nebo lyží. Svůj pobyt si můžete zpříjemnit relaxací v horkém sudu či sauně.

Všechny apartmány jsou nekuřácké a domácím mazlíčkům je vstup zakázán.

Náš pozemek o rozloze 3 000 m² je ideální místem pro řadu aktivit, dětských her, cvičení nebo opékání buřtů.

Apartmány je možné využít celoročně. Objednávky jsou přijímány nejméně na 2 noci a výše. Výjimku tvoří silvestrovský týden od 26. 12. 2022 do 1. 1. 2023. Dále pak termín letních prázdnin od 30.6. do 31.8.2023, kdy požadujeme ubytování na 3 noci.

Možnost ubytování je vždy od 15.00. Ubytování lze provést do 18.00. Po předchozí domluvě je možné ubytování i v pozdějších hodinách. Číslo na správce objektu je 606 605 693.

Cena je složená z ubytování v apartmánech, poplatku obci za osobu 20 Kč, energie 150 Kč,- a závěrečný úklid v hodnotě 600 Kč,-. V době od 1.6. do 30.9., v případě silvestrovského týdne a státních svátků požadujeme zaplacení 30% zálohy, z celkové ceny ubytování a to při provedení objednávky. Jinak nebudeme brát na objednávku zřetel. Číslo účtu je – 2488349028/5500. Dobré je napsat jméno a příjmení osoby, která posílá obnos. 

Pokud dojde k obsazenosti více apartmánů, z hlediska jedné objednávky požadujeme vratnou kauci ve výši 2500 Kč / 100 EU.  

Cena sauny je 375 Kč nebo 15 EUR za hodinu a 700 Kč,- nebo 30 EUR za uvedení horkého sudu do chodu. 

Velikost přistýlky je v šířce 140 cm.

Při pronájmu celé chalupy na celý týden ( 6 nocí ) , poskytujeme výraznou slevu. Cena je za 54 000 Kč.

K dispozici je také, velké, dětské hřiště 100 m od objektu. V areálu apartmánů je bazén o průměru 3,60 m a výšce 0,90 m.

 

Společné prostory v našem ubytování

Pro ubytované hosty je k dispozici také společenská místnost s knihovnou a kuchyňským koutem (rychlovarná konvice, lednice, mikrovlná trouba ).

Venkovní prostor nabízí saunu a horký sud, venkovní sezení pod pergolou, kde naleznete také kamna, gril a udírnu, sezení u ohniště, travnatý prostor na cvičení nebo relax, přístřešek pro kola a možnost parkování. Dále je k dispozici zapůjčení fénu, kompletní lékárnička mixér, prací prostředky s pračkou a  dusící hrnec. 

Upozornění

Vážení hosté, ubytování v našich Apartmánech U Soptíka bude možné od 15. ledna 2022. Rezervace vytvořeny před tímto termínem nebudou přijímany.

Děkujeme za pochopení.

This site is registered on wpml.org as a development site.