Ochrana osobních údajů

Prohlášení o Ochraně osobních údajů

Vážení uživatelé našich webových stránek,

věnujte prosím čas přečtení informací o ochraně osobních údajů. Dovolujeme si vás informovat, že provozovatelem těchto webových stránek je společnost Karel Vlček, Rybniště č.p. 267, 407 51 Rybniště, IČ: 164 365 39, zapsaný v živnostenském rejstříku Magistrátu města Ústí nad Labem. jako provozovatel Penzionu u Soptíka (dále jen provozovatel) a uživatel služeb provozovatele (dále jen klient).

Vaší návštěvou webových stránek www.apartmanyusoptika.cz (dále jen „stránky“) potvrzujete svůj souhlas s níže uvedenými podmínkami jejich užívání a se zásadami a pravidly ochrany osobních údajů a soukromí stanovenými provozovatelem.

Proč shromažďujeme informace?

Informace jsou shromažďovány s cílem usnadnit proces rezervace mezi zákazníkem a poskytovatelem ubytovacích služeb, společností Soptík – 1 spol. s r.o. Zároveň se vám snažíme maximálně usnadnit používání webových stránek a zvýšit uživatelský komfort. Soubory cookies nám umožňují analyzovat návštěvnost webových stránek a lépe cílit reklamu. Věnujeme maximální péči k zabezpečení těchto informací.

K jakým účelům shromažďujeme informace?

• Průběh nebo podpora činnosti rezervačního procesu.
• Statistické používání systému k jeho možnému vylepšení.
• Analýza návštěvnosti a remarketing.
• Není žádné jiné použití shromážděných informací, především informace nejsou nikdy předány bez souhlasu třetím stranám.

Kdo má přístup k některým nebo všem shromážděným informacím?

• Poskytovatel ubytovacích služeb, u něhož se bude realizovat vaše rezervace.
• Poskytovatel webových stránek.

Jaký přístup garantujeme našim návštěvníkům ke shromážděným informacím, které se jich týkají?

Soukromí a důvěrnost uživatelských informací je důležité. Zavázali jsme se k zachování soukromí a zabezpečení vašich uživatelských informací.

Přístup ke všem shromážděným informacím je vám, uživatelům našich webových stránek, umožněn kdykoliv na požádání.

Pokud jste přesvědčeni, že naše webové stránky nebo systémy shromáždily nesprávné informace, nebo chcete jakékoliv informace rozporovat, nebo smazat, prosíme, kontaktujte nás na e-mailové adrese: info@apartmanyusoptika.cz.

Zabezpečené rezervace

Jestliže se rozhodnete vytvořit online rezervaci na stránkách, bude tato rezervace zaslána na e-mailovou adresu info@apartmanyusoptika.cz. Všechny informace zaslané do těchto stránek jsou v SSL relaci, šifrované a chráněné před prozrazením třetím stranám.

Upozornění

Vážení hosté, ubytování v našich Apartmánech U Soptíka bude možné od 15. ledna 2022. Rezervace vytvořeny před tímto termínem nebudou přijímany.

Děkujeme za pochopení.

This site is registered on wpml.org as a development site.